Prezenty na dzień matki

Prezenty na dzień matki

DZIEŃ MATKI

Jaka jest Mama każda widzi. Kochająca, pełna ciepła, potrafiąca rozświetlić nawet najgorszy dzień. Nigdy nie myśli o sobie, a przede wszystkim o dzieciach. W ten szczególny, zbliżający się dzień – Dzień Matki - sprawmy, żeby każda Mama poczuła się kochana, ważna, doceniana i piękna. Sprawmy jej drobny prezent i uczyńmy z tego dnia ważną uroczystość.

Mama – domatorka:

Dla Mam doceniających przede wszystkim atmosferę domowego ogniska, polecamy ubrania casualowe. Wśród nich chociażby wygodne spodnie, kolorowe bawełniane t-shirty z ciekawymi printami czy sportowe bluzy, które sprawdzą się w nawet najzimniejszy, wiosenny dzień.

Mama – businesswoman:

To Mama, która świetnie czuje się również w swoim „drugim wcieleniu” – aktywnej zawodowo. Dla Mamy businesswoman polecamy ubrania, które wzbogacą jej „biurowy look”. Wśród nich chociażby eleganckie bluzki, modne spódnice czy ażurowy kardigan, który będzie stanowił świetne uzupełnienie całości.

Mama – królewna:

To Mama, który uwielbia chodzić w sukienkach. Bez względu na miejsce i porę roku, najlepiej czuje się w tym niezwykle kobiecym i zawsze modnym elemencie garderoby. W zależności od upodobań Mamy, polecamy sukienki długie, ale i krótsze, sukienki jednolite i z ciekawymi wzorami, a także luźniejsze i bardziej dopasowane do figury.

Mama – śpioch:

Dla wszystkim Mam, które uwielbiają spać, a wolne dni spędzać tyle ile mogą w piżamie, polecamy ten właśnie element garderoby. Gwarantujemy, że żadna Mama nie pogardzi wygodną piżamą, bardziej kobiecą koszulą nocną czy też szlafrokiem.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz