Formy dostawy

Dostawa kurierem DPD lub InPost

Przesyłka dotrze do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych. Zamówienie możesz opłacić on-line (0-14,99 zł*), bądź za pobraniem (3-17,99 zł*). Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej DPD. Kurier podejmuje próbę dostarczenia zamówienia dwukrotnie. Po dwóch nieudanych próbach, paczka zostaje odesłana do sklepu internetowego.

* Koszt wysyłki uzależniony jest od wartości zamówienia.

Płatność on-line Płatność za pobraniem
Zamówienia do 100 zł 14,99 zł 17,99 zł
Zamówienia od 100 do 200 zł 11,99 zł 14,99 zł
Zamówienia powyżej 200 zł Za darmo 3 zł

Dostawa do punktu DPD Pickup

Przesyłka dotrze do wskazanego przez Ciebie punktu DPD Pickup w ciągu 1-3 dni roboczych. Koszt dostawy w przypadku zamówień o wartości do 150 zł wynosi 8,99 zł, natomiast powyżej tej kwoty dostawa jest realizowana za darmo. Dostawa do punktu DPD PickUp jest możliwa tylko przy płatności online. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej DPD.

Płatność on-line
Zamówienia do 100 zł 8,99 zł
Zamówienia powyżej 150 zł Za darmo

Dostawa do paczkomatu InPost

Przesyłka dotrze do wskazanego przez Ciebie paczkomatu w ciągu 1-3 dni roboczych. Koszt dostawy to 0-16,99 zł*. Dostawa do paczkomatu jest możliwa tylko w zamówieniach do 5 sztuk i przy płatności online. Po wysyłce zamówienia otrzymasz numer listu przewozowego, który umożliwi Ci śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej InPost.

* Koszt wysyłki uzależniony jest od wartości zamówienia.

Płatność on-line
Zamówienia do 100 zł 16,99 zł
Zamówienia od 100 do 200 zł 12,99 zł
Zamówienia powyżej 200 zł Za darmo

Formy płatności

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy dwie wygodne formy płatności:

  • "Płatności internetowe" - po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę serwisu PayNow, gdzie będzie można dokonać płatności poprzez wybrany bank, kartę, płatności BLIK bądź Google Pay,
  • "Za pobraniem" (możliwe wyłącznie w przypadku dostawy kurierem) - za swoje zakupy zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Płatności internetowe dokonywane są przy użyciu bezpiecznego połączenia i szyfrowania ssl, za pośrednictwem serwisu Paynow lub w przypadku zwrotów przez Przelewy24. Uwaga!
Nigdy nie wysyłamy wiadomości zmieniających konto do wpłat. Płatności zawsze dokonywane są poprzez serwis Paynow lub Przelewy24 (w przypadku zwrotów).
Kupując w naszym sklepie, możesz skorzystać z następujących płatności online:

Obsługiwane banki